close Tato stránka využívá cookies a jiné technologie sledování na rozlišení jednotlivých počítačů, na individuální nastavení služeb, analytické a statistické účely i pro přizpůsobení zobrazení obsahu a reklamy. Tato stránka může obsahovat cookies třetích stran. Pokud budete pokračovat v používání stránky, předpokládáme, že Vám vyhovuje aktuální nastavení, které však můžete kdykoli změnit.

Platba

Máte následující dvě možnosti platby za vaši objednávku:

Způsob platby
Debetní / kreditní karta Pro dokončení objednávky budete automaticky přesměrováni na bránu pro zabezpečenou online platbu GlobalPayments. Platba proběhne po zadání informací z vaší karty.
bankovní převod Obdržíte informace o platbě v potvrzovacím e-maily k vaší objednávce.


Poznámka: Poskytujeme prodlouženou garanci vrácení peněz (30 dní), během které můžete jednoduše vrátit váš produkt a dostat zpět plnou částku (obvykle do 5 pracovních dní).

Doručení

  • Doručení je vždy zdarma - na email.
  • Vaše objednávka bude doručena ihned, jak obdržíme vaši platbu.
Způsob doručení
Elektronické doručení přes e-mail Vaše licence bude doručena na e-mailovou adresu, kterou zadáte při vytváření objednávky. Obdržíte informace o instalaci a aktivaci Vašeho produktu, stejně i licenční klíč. Je to nejrychlejší způsob doručení vaší licence.

Kdy bude moje objednávka doručena?

Čas doručení závisí na zvoleném způsobu platby.

Způsob platby Čas
Debetní / kreditní karta 1 minuta / 1 pracovní den *
bankovní převod 1 - 5 pracovních dní


*
Platí pro vybrané produkty